برش لیزری فلز
برش لیزری
برش لیزری فلز

گروه صنعتی نهامین

نهامین فعالیت رسمی خود را از سال 1368 شمسی با استعانت از پروردگار متعال و ائمه معصومین« سلام الله عِلِیها » با حفظ کامل حقوق مشتری مداری، تلاش در راستای تولید محصولات و ارائه خدمات برتر، نیاز بازار و صنعت فعالیت گسترده ای در این حوزه ها همانند: مهندسی معکوس، تولید قطعات و خدمات با تکنولوژی سی ان سی لیزر فایبر، پوشش دهی(رنگ کاری الکترواستاتیک) با پیشرفته ترین دستگاه های روز حال حاضر دنیا را داراست.

اعتماد شما را جلب می کنیم

آخرین اخبار و مقالات سایت

برشکاری لیزر فایبر | cnc لیزر فایبر

cnc لیزر فایبر

دستگاه‌های سی‌ان‌سی لیزر فایبر یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در حوزه ماشین‌کاری فلزات هستند. این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از لیزر فایبر

قطعات صنعتی و خودرویی

معرفی قطعات صنعتی و خودرویی

قطعات صنعتی و خودرویی : از اجزای اصلی و حیاتی صنایع مدرن هستند. این قطعات نقش اساسی در عملکرد بهینه و کارایی ماشین‌آلات صنعتی و وسایل نقلیه دارند.

خدمات برش لیزر فایبر

خدمات برشکاری لیزری ورق ها به دو دسته کلی لیزر گازی و جامد تبدیل شده است، نهامین با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های لیزر فایبر آماده ارائه خدمات لیزری جامد به مشتریان می باشد.

رنگ پودری الکترواستاتیک

این نوع رنگ از جنس ذرات رنگدانه و رزین ساخته شده است، که توسط تپانچه پاششی مورد استفاده قرار می گیرند، مزیت استفاده از رنگ های پودری وجود شارژالکترواستاتیکی در ذرات موجود در رزین